Goma 165-70-13 per dimer

Shitet nga: Adem 17 Jan 04:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 165-70-13 pos me kan te reja siq shihen ne foto- vıber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim