Goma 165-70-13 te veres

Shitet nga: Adem 19 Krr 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres 165-70-13 viber whatsapp. Kemi numara te dryshem te gomave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim