Goma 165-70-13 vere dhe dımer

Shitet nga: Leutrim 18 Shk 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 165-70-13 . Jan pos me kan te reja..gjındemı perball vıva freshıt shupkovc - vıber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim