Goma 175-55-15 te veres. Viber whatsap

Shitet nga: Adem 02 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 175-55-15 te veres pos me kan te reja. Zakonisht ky nr perdoret per smart ne trap te mramt.. viber whatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim