Goma 175-65-14 me bandasha per w

Shitet nga: Leutrim 06 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me bandasha per golf 1,2,3 pasat opel seat fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim