Goma 175-65-14

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma M+S 175-65-14 jan pos me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim