Goma 175/65/14

Shitet nga: goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim