Goma 175-70/13 u shiten

Shitet nga: toni 30 Dhj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma 175-70/13 me bandasha viber +38649864160 whatsapp gomat jan me ballansim shiten edhe pa bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim