Goma 175/70/14

Shitet nga: Nazi 27 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 4 goma 175/70 14 Ose vibe 0037744602305 me kan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim