Goma 175-70R13

Shitet nga: leutrim. 31 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 175 70 R 13 veten 5 euro. Goma eshte e veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim