Goma 175-80-14

Shitet nga: Leutrim 13 Sht 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 175-80-14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim