Goma 18

Shitet nga: arben 09 Shk 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 18 me qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim