Goma 185-55-15

Shitet nga: Leutrim 25 Gsh 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 185-55-15 per dimer dhe ver jan M+S jan me mbrojtes te fellges te katertat dhe jan te rujtne siq shihen ne fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim