Goma 185-60-14

Shitet nga: Leutrim 05 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 185-60-14 pos me kan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim