Goma 185-60/14

Shitet nga: leutrim 28 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet nje go m e veres shum e mir vetem 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim