Goma 185-60-14

Shitet nga: Goma 185-60-14 16 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 185-60-14 M+S . Kemi dhe numra te tjer te gomave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim