Goma 185-65-14 M+S

Shitet nga: Leutrim 06 Sht 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 185-65-14 per dimer jan shum te buta .continental
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim