Goma 185-65-14

Shitet nga: Adem 30 Mar 04:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 185-65-14 per dimer dhe vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim