Goma 185-65-14 michelin

Shitet nga: Leutrim 13 Sht 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 185-65-14 michelin te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim