Goma 185-65-14 per dimer

Shitet nga: Leutrim 06 Sht 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per dimer 185-65-14 firma sava te katertat te njojta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim