Goma 185-65-15

Shitet nga: Leutrim 25 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 185-65-15 .jan te rujtne per te katertat qmimi 75 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim