Goma 185-70-14

Shitet nga: Adem 14 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 188-70-14 te veres dhe shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim