Goma 188-70-14 .4copa

Shitet nga: Leutrim 13 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 185-70-14 shum te rujtne. Kemi numra te ndryshem te gomave.gjendemi ne shypkofc te mitrovices perball viva fresh store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim