Goma 195-50-15 M+S

Shitet nga: Leutrim 13 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat profil sport oer dimer dhe vere firma semperit jan nr 195-50-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim