Goma 195-50-15 te veres 4 copa

Shitet nga: Adem 14 Mar 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 195-50-15 te veres jan 4 te njojta dhe jan pos me kan te reja siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim