Goma 195-50-15

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195-50-15 profil aport jan pos me kan te reja. Kemi dhe M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim