Goma 195-55-15

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 195-55-15 te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim