Goma 195-60-14 michelin

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195-60-14 pos me kan te reja firma michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim