Goma 195-60-14 te veres

Shitet nga: Adem 30 Mar 04:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 195-60-14 dy copa te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim