Goma 195-65-15 per dimer

Shitet nga: Leutrim 22 Gsh 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195-65-15 per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim