Goma 195-65-15

Shitet nga: Leutrim 08 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195-65-15 te veres jan brigstone jan teper te ruhtne siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim