Goma 195-65-15

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres 195-65-15 kemi dhe numra te ndryshem te gomave . Gjindemi ne shypkofc te mitrovices perball viva fresh store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim