Goma 195 65 r15

Shitet nga: Goo 14 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane perdorur vetem 3 jav jane po thuj se te reja jane te vitit 2015 gomat vijn me gjith bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim