Goma 195-70-14 michelin

Shitet nga: Leutrim 27 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195-70-14 michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim