Goma 195-70-15 me C

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195-70-15 me C. Njana osht e re hiq pa perdor dhe tjetra osht shum pak e perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim