Goma 195-70-15 C

Shitet nga: Leutrim 18 Sht 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te dimrit 195-70-15 C . Kemi dhe numra te ndryshem te gomave gjindemi ne shypkofc te mitrovices perball viva fresh store.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim