Goma 205-40-17 te veres continental

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te veres 205-40-17 jan te rujtne siq shihen ne foto.kemi dhe numra te ndryshem te gomave dhe gjindemi ne shypkofc te mitrovices perball viva fresh store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim