Goma 205-50-16 M+S

Shitet nga: Leutrim 23 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 205-50-16 per dimer dhe vere jan dhe me mbrojts te fellges
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim