Goma 205-50-16 po thuajse te reja M+S viber tel

Shitet nga: Leutrim 24 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 205-50-16 .4 copa te njojta jan teper te rujtne siq shihen ne foto jan per dimer dhe ver M+S. Kemi dhe numra te ndryshem te gomave. Gjendemi ne shypkofc te mitrovices perball viva fresh store
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim