Goma 205-55-16 vetem 40 euro

Shitet nga: Leutrim 22 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 205-55-16 te veres firma michelin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim