Goma 205-55-16 M+S

Shitet nga: Leutrim 10 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma pos me kan te reja 205-55.16 per dimer dhe ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim