Goma 205-55-16 dhe 195-65-15

Shitet nga: Leutrim 25 Nën 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 205-55-16 dhe 195-65-15 te veres dhe te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim