Goma 205 55 16 zoll

Shitet nga: adnan 31 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat jan shum te Mira 205 55 16 zoll kam qen ne nje Golf 4 te montuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim