Goma 205/55/16

Shitet nga: goma 19 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim