Goma 205-60-15 pos me kan treja

Shitet nga: Leutrim 12 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-60-15 firma du lop jan teper pak te shfrytzume pos mw kan treja siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim