Goma 205-60-15 te veres

Shitet nga: Adem 21 Krr 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-60-15 te veres pos me kan te reja siq shihen ne foto. Firma dunlop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim