Goma 205 60 16 m+s

Shitet nga: adem 08 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 205 60 16 m+s ne gjendje te shkelqyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim