Goma 205-60-16

Shitet nga: Leutrim 03 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 205-60-16 kater te njojta dhe te rujtne vetem 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim