Goma 205-65-15 me C per dimer

Shitet nga: Leutrim 06 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 205-65-15 C per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim