Goma 205R16C

Shitet nga: goma 30 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash me goma te mira gjipit (205R16C) M+S dy jon te rreja gati a 3 jon mat dopta krejt jon me bandash 5 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim